
Stratēģija tapusi sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu un Valmieras attīstības aģentūru – Eiropas Digitālās inovācijas centra kontaktpunktu Vidzemē – projekta «Latvijas Digitālais akselerators» ietvaros.
Šī stratēģija ir būtisks solis ceļā uz slimnīcas digitālo attīstību, kas mērķtiecīgi uzsākta 2024. gada sākumā, veicot digitālā brieduma novērtējumu un saņemot digitālās attīstības ceļa karti. Stratēģija aptver četrus galvenos transformācijas virzienus: Ārstniecības un aprūpes procesu digitalizācija; Pacientu plūsmas organizēšana; Veselības aprūpes piekļūstamība; Viedā pārvaldība.