
Tika sumināti visu slimnīcas nodaļu kolektīvi un arī atsevišķi darbinieki, kuri bija īpaši izcēlušies aizvadītā gada laikā. Līdz ar muzikālo dāvanu medicīnas darbinieki saņēma vasaras našķi – zemenes.
Klātesošie varēja baudīt koncertprogrammu, kurā uzstājās mūziķi Katrīna Gupalo, Rūdolfs Bērtiņš un grupa «Audiokvartāls». Muzikālo sveicienu mediķiem dāvināja Valmieras Kultūras centrs.
MŪZIĶI. Ārijas Romanovskas foto