
Vidzemes slimnīcā skaidro, ka minētā operācija jaunajos tērpos notikusi izmēģinājuma kārtā, skafandri vēl nav iepirkti, taču tas tiek vērtēts, jo darbs skafandrā, veicot plašāku ķirurģisku iejaukšanos, esot stipri ērts.
TRAUMATOLOGI, kas iemēģināja darbu skafandros, atzinuši, ka darbs norit ērti. Ārstam pat esot vieglāk elpot, nekā iesvīstot ar sejas masku. Foto no slimnīcas arhīva