
Līdzīgi pozitīvas ziņas izskan no Cēsu klīnikas, jo arī kaimiņpilsētas klīnikas reanimācijas un anestezioloģijas nodaļas virsārste anestezioloģe reanimatoloģe Egita Vītola-Rabāce saņēma Goda biedra titulu.
PIEREDZĒJUŠO ĀRSTU dr. Jāni Zālamanu Vidzemes slimnīcā sveica uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, ārstnieciskā direktore Inga Ozoliņa un nodaļas kolektīvs. Foto no Vidzemes slimnīcas arhīva