
Pēc neatkarības atgūšanas Latvijā ne viena vien šāda būve palika nepabeigta, arī šeit – adresē Ķieģeļu iela 17 – ķieģeļu triju stāvu ēkai jau bija jumts, savās vietās logi, iekštelpās uzstādīti apkures radiatori… Izņemot jumtu, visu pārējo saimniecībā noderīgo pa kluso veikli ļautiņi prihvatizēja, jau šādā ēkā pēc tam ievācās kāds neformāls mūzikas klubiņš…
Bet tā visa šodien jau vēsture. Par ēkas šodienu un rītdienu Valmierietim stāsta ARTIS KNOKS, SIA Sanart valdes priekšsēdētājs.
ĒKAS BŪS ENERGOEFEKTĪVA. Nama ārsienu siltināšana. Foto no SIA Sanart arhīva