
Vēl jau Valmieras rātskungi laikam nav izvēlējušies vietu milzeņa – karoga uzstādīšanai. Un – vai vispār vajag? No drona augstumiem īsti iespaidīgs valsts standarts neizskatīsies, daudz krāšņāks būs pilsētas kvartālu sadalījums ar nesen asfaltētām rekonstruētajām ielām, gājēju un velosipēdistu divkrāsu bruģētajiem celiņiem. Ja šo mastu domā augšā sliet par privātu naudu, tad gan jau varētu tai atrast kādu ģeldīgāku pielietojumu, vēl trakāk, ja tam atvēlētu līdzekļus no Valmieras rātes budžeta. Ja nu par varītēm gribas pilsētas vadībai kaut ko paliekošu simtgadīgajai Latvijai par godu izdarīt, tad Miķelis ieteiktu divās vietās pilsētas centrā izveidot ar luksoforu regulējamas gājēju pārejas.
NEDABISKS TUKŠUMS! Par to nav ko brīnīties – situācija Valmieras centra aplī un tā pieejās no Lāčplēša ielas puses fiksēta agrā darbdienas rītā, kad te saimnieko tikai automobiļi.
Foto no Miķeļa oktobra arhīva