
Jāteic — skarbi! Interesanti, ka šajā gadījumā kasierim iespaidīgas administratīvās izmaksas — 60,78 eiro, pati soda nauda tikai trīsreiz lielāka — 200,92 eiro. Un te atkal jautājums: maksāt vai nemaksāt? Abi ciemiņi — gan kungs, gan kundze — teica, ka neesot nekādu maksas ceļu izmantojuši. Varbūt tā arī ir, bet no kurienes tad foto ar viņu fordiņu akurāt uz platā maģāru autobāņa? To gan zinu, ka praktiski neviens parasts mūsu valsts cilvēks neko ungāru valodā rakstītu ne izlasīs, ne sapratīs — arī pēc turpat mēnesi ilgas tā sauktās mācību prakses studiju gados Ungārijā man kaut kā failos ierakstījušies tikai divi vārdi ungāru valodā: aruhaz (universālveikals) un ferfi divat (vīriešu krekls)… Tad kāda vēl tur plakātu lasīšana ungāru mēlē cilvēkiem pusmūžā?!