
Lai gan tiek apgalvots, ka pietiekami dabiskam ūdenim atbilst arī pilsētās no krāna tekošais, tomēr akā pie paša mājas smeltais rādās daudz labāks un garšīgāks. Kam akas nav, pērk dzeršanai it kā no dziļiem urbumiem vai avotiem tecinātos un pārdošanai veikalos izliktos. Taču pēdējos gados ne vien ekonomisku apsvērumu dēļ, bet arī, iespējams, īpašas avotticības dēļ daudzi pēc dzeramā ūdens uz avotiem brauc paši, jo vismaz pagaidām (paldies Dievam!) ūdens no lielākās daļas avotu pie mums vēl ir bez maksas.
VECSAUTIŅU AVOTU PIEDĀVĀJUMS: «Smeliet, mums ūdeņu pietiek!» Ārijas Romanovskas foto