
Tagad notiek Latvijas čempionāti, nodibināta sava federācija, kuras prezidents ir Liepājas uzņēmējs Āris Ozoliņš, pats aktīvs zolmanis. Tagad mūsu valstī zolīte masveidībā konkurē ar orientēšanās sportu. Kur latvieši, tur spēlē šo spēli, tā Īrijā 25. septembrī notiks kārtējais čempionāts, kurā piedalīsies arī valmierietis Andris Grīnbergs.
Vasarā Vecpuišu parkā Valmieras čempionātā uzvarētāja laurus plūca Raimonds Skuja (Madona), otrais Ilgvars Gritāns (Viļāni), bet trešais savulaik Anglijas čempions Dainis Šveics (Madonas novads, Biksēre). Labākais no bijušā Valmieras rajona — vecmeistars Uldis Cimdiņš, savulaik Skujiņa kolhoza «Naukšēni» kombainieris.
Zolītes sezonu Valmierā 4. septembrī ievadīs turnīrs sporta bārā «Strops», kas atrodas savulaik populārajā «Sieriņā», kur slāpes veldzēja kādreizējie Rīgas iekarotāji. 11. septembrī zolmaņi cīnīsies par Rudzona kausu, bet 17. septembrī Rūjienā čempionāts pulcēs tā dalībniekus kultūras namā. Līdzšinējos aizvadītās sezonas turnīros pilsētā pie Rūjas uzvaras izcīnījuši Harijs Spalva un Ivo Ivanovs.
Uz tikšanos zolītē!