
MŪSĒJIE AR EIROPAS U-18 SUDRABU! Gavilē (no kreisās) treneris Gatis Melderis, Ojārs Bērziņš, Anrijs Miška, Dāvids Vīksne, Valters Vēveris un treneris Roberts Zeile. Jura Kalniņa foto
Tā kā mūsu izlase jau pēc pirmās spēles ar Horvātiju palika tikai 11 spēlētāju sastāvā, var teikt, ka mūsējo pienesums komandas panākumu pūrā bija lielā trešdaļa no kopējā. Tomēr tā nav pieņemts mērīt rezultātu komandu sportā, tāpēc var teikt tikai to, ka ikviens no mūsējiem sev atvēlētajā spēles laikā godprātīgi izpildīja savu uzdevumu laukumā. Tas katram no Valmieras četrinieka bija atšķirīgs. Valteram, tāpat kā savā komandā Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola pie Roberta Zeiles, galvenais bija punktu gūšana. Viņš lielākoties nāca uz maiņu, ar savu pienesumu punktu gūšanā un aktivitāti cīņā par bumbām zem groza neļaujot atslābt Latvijas izlases uzbrukuma potenciālam. Pārējie trīs mūsējie izlasē bija Gata Meldera audzēkņi no Valmieras/ORDO sistēmas. Anrija loma cīņā pie groza vēl palielinājās, komandas nomināli vienīgajam centra spēlētājam Edvardam Mežulim gūstot rokas traumu jau pirmajā mačā. Rūjienietis lielākoties visus mačus sāka starta piecniekā un bija stabilākais no mūsu izlases garā gala spēlētājiem visā čempionātā.