
Sportistus no visiem Latvijas novadiem uzņēma atjaunotā un skaistā Rīgas Sporta skolas «Arkādija» manēža.
Kā allaž, sacensības uzsāka sprinteri 60 m distancē. Veikli un atsperīgi zelta medaļas izcīnīja Sandis Sabājevs, Liene Atlāce, Sandra Sprice, Aleksejs Koziņecs, Dzintra Zinkovska un Eva Rozentāle. Raitis Lērme, piekāpjoties konkurentam, izcīnīja sudraba medaļu.
Mūsējie «Arkādijas» manēžā. Autores foto