
Valmierietēm savā vecuma grupā bija sešas pretinieces, un, uzvarot visās piecās spēlēs, nezaudējot nevienu setu, tika izcīnītas zelta medaļas!
Kopā ar Valmieras komandu uz Tamperi devās vēl divas komandas no Latvijas — «Burtnieki 50+» ar kapteini Sandru Bobrovu (pirmo reizi piedalījās šajā turnīrā) un komanda «ALMA» (kapteinis Andris Lasmanis) no Rīgas kungu 75+ grupā. Kungi tika pie sudraba medaļām, bet burtniecietes guva lielu sacensību pieredzi (šajā vecuma grupā bija pieteikušās un startēja 11 komandas).
«VALMIERA 60+» KOMANDAS SASTĀVS. No labās: Inga Klētniece, Zita Rainska, Paulīne Sukaruka, Ieva Stiģe, Iveta Zamberga, Regīna Lapsa, Dace Melbārde.