
Regulārajā sezonā viesi no Limbažiem jau parādīja, ka būs vieni no galvenajiem pretendentiem uz titulu, jo ieņēma pirmo vietu regulārajā turnīrā. Finālu interesantāku padarīja fakts, ka regulārās sezonas spēlēs tieši Veikals Pus12 bija vienīgā komanda, kas divas reizes spēja uzvarēt limbažniekus. Papildus finālturnīra ierastajām spēlēm tika atdzīvināta tradīcija aizvadīt arī trīspunktu metienu konkursu, kurā uz starta kvalifikācijā izgāja 10 dalībnieki, bet precīzākais bija limbažnieks Kristaps Zaļupe, kas realizēja 14 trīspunktu metienus.
Čempionu Old Crabs/Limbaži komandā sezonas laikā spēlēja: Aigars Andžs, Jānis Apinis, Mareks Čakste, Sandis Cīrulis, Valters Vīķis, Gatis Liniņš, Artūrs Fridrihsons, Dzintars Girgensons, Jānis Krastiņš, Kaspars Kreišmanis, Anrijs Liepiņš, Gatis Preimanis, Juris Volkops, Kristaps Zaļupe un Raimonds Martinsons.
Turnīra noslēguma apbalvošanas ceremonijā tika pasniegti arī apbalvojumi individuāli veiksmīgākajiem spēlētājiem. Par visa turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Artūrs Fridrihsons no komandas Old Crabs/Limbaži. Tika arī noteikti katras komandas labākie spēlētāji: Banāni — Ģirts Lācis, ViA35+ — Jānis Mūrnieks, Smiltene — Normunds Liepa, Oši — Ingars Veide, Veikals Pus12 — Ģirts Bērziņš, Old Crabs/Limbaži — Gatis Preimanis. Tika apbalvoti arī turnīra tiesneši, kas kopumā tiesāja vairāk nekā 100 spēles piecu mēnešu garumā. Tāpat apbalvojumu par cienīgu attieksmi laukumā un ārpus tā saņēma Ričards Gailums. Šo balvu 2016. gadā ieviesa komanda Banāni.
Ar 35+ līgas finālu čempionāts šajā sezonā noslēdzies, un komandas tiks gaidītas uz jauno sezonas sākumu septembrī.
UZVARĒTĀJI. Old Crabs/Limbaži. Emīla Vanaga foto