
Valmiera/ORDO – BK Ventspils 83:77 (18:21, 23:15, 20:16, 22:25)
Uzvaras likme šajā mačā augsta — iespēja pusfinālā izbēgt no VEF Rīga, līdz ar to salīdzinoši vieglāks ceļš pretī vismaz Latvijas čempionāta sudrabam. Viesiem spēcīgākais virknējums ar 4 leģionāriem, mājiniekiem atkal malā Iļjins, taču arī šoreiz vien morālu atbalstu savējiem no soliņa sniedz Gabrāns un Vīņauds. Pats galvenais — uzvarēt!
Ar 5 punktiem pret savu bijušo komandu sāk Mičels, tomēr pirmajā ceturtdaļā nedaudz vairāk veiksmes ciemiņiem, un Pitss pēdējā sekundē ar trejaci atbild pret Kaufmaņa tālmetienu — 21:18 ventiņu labā. Priecē, ka valmieriešu garie cīnās labāk par viesu amerikāņiem Niksu un Viginsu, toties grūti nākas apturēt abus ciemiņu mazos šokolādes vīriņus Pitu un Dīnu.
Otrās ceturtdaļas startā 3 Vairoga grozi, Rozīša grozs un Bērziņa 2/2 ļauj mājiniekiem iegūt 7 punktu pārsvaru — 28:21. Viesu pārtraukums dod augļus, un ātri vairs tikai 28:26, tad Janičenoka un Dīna trejači jau ļauj uzgavilēt viesiem — 34:30. Atlikušajās 2 pirmā puslaika minūtēs valmierieši sasparojas, un Armands Šķēle ar diviem bezkaunīgiem trejačiem pēc kārtas nokārto plus 5 mājiniekiem, atpūtā ejot — 41:36.
CINĪTIS APGĀZA VEZUMU! Valmieriešu 5. numurs Jānis Kaufmanis izšāva tieši abās pēdējās — pagaidām vissvarīgākajās šīs sezonas spēlēs, ar saviem trakajiem tālmetieniem šokējot gan vefiešus, gan ventspilniekus, milzeni Niksu ieskaitot! Edgara Vaivada foto