
Ceturtdaļfinālā pretim stājās vāciete Anna Hūberte, kuru Santa iepriekš nebija uzvarējusi ne reizi. Tomēr šajā turnīrā šo tradīciju izdevās lauzt un uzvarēt vācieti divos setos un pirmoreiz savas spēlētājas karjeras laikā iekļūt Eiropas čempionāta pusfinālā. Pusfinālā pretim stājās jaunā Čehijas spēlētāja Eliška Andralova (nākamā Eiropas čempione). Šai spēlei mūsu spēlētājai nedaudz pietrūka spēka, un tika piedzīvots zaudējums divos setos. Turnīra noslēgumā Santa Paegle ieguva godpilno 3. vietu!