
Par gada labākajiem riteņbraucējiem tika atzīti šosejas riteņbraucējs Toms Skujiņš un BMX sportiste Veronika Monika Stūriška, kuri savus augstos sportiskos rezultātus mērķtiecīgi kaldinājuši gan starptautiskajā arēnā, gan trenējoties Māra Štromberga BMX trasē «Valmiera», tādējādi apliecinot Valmieras nozīmīgo lomu Latvijas BMX attīstībā.
Olafs Lakučs un Ainārs Ķiksis. Publicitātes foto