
Pēc godam veiktas distances visi finišētāji saņēma piemiņas medaļas un baudīja gardu tēju.
Piemiņas skrējiens vienlaikus bija arī Valmieras vieglatlētikas kluba 18. skriešanas seriāla noslēgums. Šosezon tajā piedalījās 49 dalībnieki. Gaidot stadiona atdzimšanu, lielākā daļa skriešanas kārtu norisinājās meža takās. Lai neaizmirstu skrejceļa garšu, atsevišķās kārtās izmantojām lielisko stadionu pie Rencēnu pamatskolas. Didzis Krīgers un Agnis Stulpinskis bija visizturīgākie, kuri piedalījās visās 25 kārtās.
PIEMIŅAS BRĪDĪ pirms skrējiena. Jāņa Līgata foto