
Godinot mūsu šaha meistara piemiņu, uz turnīru ieradās 20 šahisti no Limbažiem, Rūjienas, Rencēniem, Valkas, Valgas, Cēsīm, Alūksnes, Allažiem un Valmieras.
2. piemiņas turnīrā pēc kārtas uzvarēja M/K Juris Saksis (Limbaži) ar 18,5 p. no 19 iesp. 2. vietā Ivars Ķirsis (Valmiera) — 15,5 p; 3. vietā Ivo Saksis (Limbaži) — 15 p.; 4. vietā M/K Andis Strumpe (Valka); 5. vietā M/K Gunārs Plūme (Alūksne) — 12 p.; 6. vietā Antons Senkāns — 12 p.
Turnīra uzvarētāji tika apbalvoti ar piemiņas balvām, par ko liels paldies Valmieras domei, čempionam tika pasniegts J. Līgata ģimenes dāvātais ceļojošais kauss. Paldies visiem dalībniekiem, kas atrada iespēju ierasties uz šo pasākumu.
TURNĪRA UZVARĒTĀJS otro gadu pēc kārtas — Juris Saksis (attēlā pa kreisi) no Limbažiem. Jāņa Līgata foto