
Ar mainīgām sekmēm cīnījās mūsu sportistu Oskara Ķibermaņa un Oskara Melbārža pilotētās ekipāžas. Diemžēl iepriekšējā posmā gūtais savainojums Ķibermanim bija izrādījies gana nopietns, tāpēc, lai to iespējami drošāk sadziedētu, treneri bija lēmuši, ka Osis jau sēdēs kamanās un starta ieskrējienā nepiedalīsies. Ņemot vērā Īglsas trases īpatnības, kur tieši labam startam ir milzīga nozīme, cerības iekļūt labāko divdesmitniekā un līdz ar to tikt pie otrā brauciena divniekos bija visai niecīgas, ja nu vienīgi vairāki no pasaules ranga lejasgala pilotiem ļoti rupji kļūdītos.
PĒC APBALVOŠANAS. Oskars Melbārdis (no labās) un Intars Dambis (no kreisās) Siguldā. Mareka Gaļinovska (bobslejs.lv) foto