
Divnieku sacensībās uzvarēja Vācijas pirmā ekipāža ar pilotu Frančesko Frīdrihu, divu braucienu summā par 0,07 sekundēm apsteidzot brita Breda Hala un par 0,09 sekundēm Rostislava Gaitukēviča no Krievijas komandas sniegumu, bet Oskars Ķibermanis ar Matīsu Mikni ierindojās septītajā vietā, lai gan otrajā braucienā mūsējiem otrs labākais laiks. Starta ieskrējienos Ķibermaņa divniekam divreiz otrs labākais rezultāts aiz Gaitukēviča ekipāžas, bet Frīdrihs ar Rodigeru startā skrēja rezervēti, uzrādot tikai 13. labāko laiku katrā no ieskrējieniem. Treneris Sandis Prūsis mūsējo sniegumu komentēja īsi: «Pirmajā startā Ķibermanis ar Mikni aizskrēja par tālu, kārtīgi ielika apmalē, līdz ar to nekas labs tur nebija gaidāms. Otrais brauciens bija labs, arī rezultāts otrs labākais.»
SEZONU PIRMAJĀ POSMĀ PASAULES KAUSĀ NO PILOTIEM SĀKS OSKARS ĶIBERMANIS. Viestura Lāča foto no bobslejs.lv