
Mūsējie izbraukumā galvaspilsētā Rīgas tehniskās koledžas laukumā tikās ar regbija kluba Miesnieki regbistiem. Krietni pārāki šoreiz izrādījās mājinieki, kuri uzvarēja ar 47:15. Valmieriešu labā piezemējumus veica komandas kapteinis Jānis Kaucis, kā arī Kristaps Bērze un Toms Zukurs. Par mača labāko spēlētāju Fēniksa rindās tika atzīts Kristaps Lūsiņš.
KUR BUMBA? Fēniksa puiši un miesnieki visi vienā kamolā, kaut kur vidū starp viņiem kāda spēlētāja tvērienā arī ovālā regbija bumba. Zigismunda Zālmaņa foto