
Šogad Latvijas čempionāta formāts paredz, ka pēc pirmā apļa, kad visas komandas ir izspēlējušas savā starpā, pirmās divas komandas automātiski kvalificējas pusfināliem, bet pārējās trīs vēlreiz mērojas spēkiem savā starpā, noskaidrojot tās divas, kas pievienosies līderiem. Ar uzvaru pār Lāčiem mūsu regbisti nodrošināja iespēju cīnīties par Latvijas čempionāta medaļām.
UZBRŪKAM! Fēniksa regbisti šajā situācijā trīs pret diviem pretiniekiem. Foto no kluba Fēnikss arhīva