
Pēc iepriekšējās kārtās piedzīvotajiem neizšķirtiem izbraukumos ar Jelgavu 2:2 un Liepāju 1:1, mūsējo trešā pozīcija vairs nebija tik pārliecinošā kā iepriekš, jo čempionāta izskaņā savu sniegumu krietni uzlaboja Kurzemes vienības, īpaši FK Ventspils, pietuvojoties valmieriešiem vienas uzvaras attālumā.
Jelgavā mūsējie vispirms nonāca iedzinēju lomā, taču pēc Lukas Silagadzes un Lukas Gadrani trāpījumiem spēja izvirzīties vadībā, diemžēl pārsvaru noturēt neizdevās, un mača izskaņā Grjaznovs rezultātu izlīdzināja, sarūgtinot savu kādreizējo komandu un tās treneri. Savukārt mačā ar liepājniekiem mūsējie izvirzījās vadībā, taču 47. minūtē par Artūra Karašauska kritienu valmieriešu soda laukumā uz mūsējo vārtiem tika piešķirts apšaubāms 11 m soda sitiens, kuru nekļūdīgi realizēja Dodo. Sākās nemieri un grūstīšanās laukuma malā, pēc kuriem valmieriešu treneris Tamazs Pertija tika izraidīts no spēles. Valmiera FC nepadevās, cenšoties atgūt vadību, taču uzdevumu augstumos bija liepājnieku vārtsargs Ribka.
VALMIERA FC komanda ar kausu un medaļām. Jāņa Līgata foto