
Sestdien kocēnietes guva panākumu ar 8:3, bet svētdien uzvarēja tikai ar vienu vārtu pārsvaru (4:3), turklāt izšķirošo golu pēc Elīzas Elizabetes Bērziņas piespēles Paula Egle iemeta tikai pamatlaika pēdējā minūtē.
Divu dienu laikā otro reizi tiekoties ar Tartu florbolistēm, kocēnietes spēles pirmajā pusē nekādi nevarēta tikt pie vārtu guvuma. Pa to laiku mājinieces pirmajā periodā izvirzījās vadībā ar 1:0, bet 30. minūtē savu pārsvaru dubultoja – 2:0. Latvietes pie pirmā gola tika tikai 35. minūtē, kad precīzi meta Emīlija Salaciete (1:2). 12 sekundes pirms otrā perioda beigām Danute Tinkuse atjaunoja neizšķirtu rezultātu – 2:2.
PAULA EGLE. Foto no floorball.lv