
Tartu Ülikool/Maks&Moorits – Valmiera Glass/ViA 95:100 (26:26, 17:29, 34:22, 18:23)
Abām komandām tas bija pirmais apvienotās līgas fināls, abas šopavasar jau bija izcīnījušas savu valstu kausus. Abu komandu savstarpējā duelī šosezon bija neizšķirts, jo Tartu valmieriešus (bez Steņoņa) bija pārspējuši mājinieki, bet Rūjienā pārliecinoši bija triumfējuši valmierieši. Abām komandām bija labākie sastāvi – mūsējiem 10 vīri, bet mājiniekiem ducis. Tiesa, valmieriešiem līdzi bija arī jaudīgs sestais spēlētājs – divi lielie busi ar faniem plus vēl daudzi atbalstītāji ar privātiem auto. To pašu pilnā mērā var teikt par Tartu komandas līdzjutējiem.
Nedaudz labāk finālmaču sāka mājinieki, bet mūsējiem visai ātri izdevās spēli izlīdzināt un otrajā ceturtdaļā pārņemt vadību. Jau pirmajās 20 minūtēs iezīmējās valmieriešu līderi – Steņonis (20 punkti), Taits-Džonss (13) un Pačers (10). Puslaiku ar 12 punktu pārsvaru mūsējiem pabeidza Ate – 55:43!
MĒS ESAM ZELTA PUIKAS! Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas komanda kopā ar treneriem un atbalstītājiem pēc apvienotās līgas čempionu kausa un zelta medaļu saņemšanas. Foto no Optibet Latvijas – Igaunijas basketbola līgas arhīva