
Pirms šī pasākuma sarunā par to, kā tad ir gājis aizvadītajā mācību gadā, un par dažādām aktualitātēm tikāmies ar «Vindas» direktoru EDIJU PĒTERSONU, kā arī direktora vietnieci izglītības jomā AGIJU VEINBERGU un jaunatnes lietu speciālisti SIMONU ŠIMDTI.
DĀRZA SVĒTKOS teica paldies «Vindas» darbiniekiem. Ārijas Romanovskas foto