
Edgars Zaķis dalās savos iespaidos par 25. aprīļa testa braucienu ar elektromobili – Volkswagen zīmola ID Buzz:
«Noteikti neesmu jauno auto fans. Jaunumiem līdzi pasekoju, bet līdz pircēja interesei – pagaidām vēl ne. Arī šo busiņu pamanījis biju, tāpat aprakstus palasījis, bildītes paskatījies. Bet tādu treknu punktu pielika ziņa, ka šādu auto ir iegādājies inženieris Andris Dambis – cilvēks, kurš elektromobili ir izkodis līdz pēdējai skrūvītei! Tad tur kaut kam ir jābūt, cits nekas tur nevar būt! Kolīdz pamanīju demo busiņu pie Mūsu Auto Valmiera, gāju pieteikties uz testa braucienu.
PATĪKAMI ĒRTS IZMĒRS. Šajā elektromobilī vietas pieciem braucējiem, kā arī ļoti ietilpīgs bagāžas nodalījums.