
Štāba pārstāvji sirsnīgā uzrunā pateicās par mediķu drosmi, neatlaidību un cīņas sparu cīņā ar Covid-19. Kā savā uzrunā mediķiem uzsvēra štāba priekšnieks pulkvežleitnants Roberts Innus – karavīra un mediķu profesijas ir līdzīgas, abu pamatā ir zvērests, un katra ir apmācīta savā jomā.
SIRSNĪGA TIKŠANĀS. Attēlā no kreisās: 4. (Covid-19) nodaļas virsmāsas vietniece Ilze Ancāne, 2. (Covid-19) nodaļas virsmāsa Margarita Grīva, Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes štāba virsseržants, galvenais virsseržants Aigars Kašs, galvenā māsa Inga Šarova, galvenā ārste Inga Bauska, 2. nodaļas virsārsts Raivis Logins, slimnīcas vadītāja Maija Ancveriņa, Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes štāba priekšnieks pulkvežleitnants Roberts Innus, 4. nodaļas virsārste Jūlija Līce un informācijas daļas priekšniece kapteine Ieva Karlsberga.