
VUGD Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieks pulkvežleitnants Andris Kellijs: «Šajā īpašajā pasākumā mēs atskatāmies uz ceļu, kas noiets 160 gadu garumā, lai izprastu, kādi mēs bijām, kā esam mainījušies un par ko kļuvuši šodien. Apbalvošanas pasākumos sakām paldies tiem kolēģiem, kas snieguši ieguldījumu VUGD attīstībā, izrādījuši drosmi, priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus un sasnieguši teicamus darba rezultātus. Tāpat mūsu paldies sadarbības partneriem par atbalsta sniegšanu VUGD. Šis gads dienestam ir īpašs, jo maijā svinam ne tikai Ugunsdzēsēju un glābēju dienu, bet arī Ugunsdzēsībai Latvijā 160.»
APBALVOTIE KOPĀ AR DIENESTA VADĪBU. VUGD priekšnieks Mārtiņš Baltmanis un viņa vietnieki Ivars Nakurts un Intars Zitāns kopā ar apbalvotajiem VUGD Valmieras daļas, Rūjienas un Mazsalacas posteņu darbiniekiem. Foto no VUGD arhīva