
«Bērniem beidzas skola, sākas vasaras brīvlaiks, tāpēc doma bija – ievirzīt viņus pareizajā gultnē, par drošu vasaru. 1. jūnijs taču ir arī Bērnu aizsardzības diena! Gribējām dot bērniem prieka sajūtu, apmeklējot dažādas aktivitātes un pakalpojumus, ko mēs varējām sniegt bez maksas.»
Svarīga lieta svētkos bija Drošības stūrītis, kurā bērniem un pieaugušajiem bija iespēja satikt triju dienestu – Valsts policijas, VUGD Strenču iecirkņa un Neatliekamās medicīniskās palīdzības – pārstāvjus, arī iepazīties ar ciemiņu speciālo tehniku un ekipējumu.
KURŠ BŪS PIRMAIS? Aleksandra Žukovska foto