
Kāpēc šobrīd esi nolēmusi iegūt tiesības?
Man šogad ir apņemšanās tikt pie kucēna un pašai sava busiņa, ar kuru pēc tam braukāt pa Eiropu. Lai to visu paveiktu, man vajadzētu sākt ar tiesībām. Man jau kādu laiku gribējās to izdarīt, bet nu es laikam sapratu, ka ir pienācis tas īstais brīdis, ka vairs nevaru izturēt, gribas sunīti un gribas to visu pārējo.
Cik ilgi tu dziedi?
Dziedāt es dziedu, kopš sevi atceros. Jau kad biju galīgi maziņa, skraidīju apkārt un vienkārši dziedāju, bet tā profesionāli es tam pievērsos, kad man bija kādi pieci gadi.
Kā tu nonāci līdz repošanai un hiphopam?
Tas notika pavisam nejauši, jo es rakstīju dzeju. Dziesmas esmu rakstījusi, sākot no deviņu, desmit gadu vecuma, un tad, kad es pēc vidusskolas pārvācos uz Rīgu, mani sāka interesēt hiphopa mūzikas pasākumi. Izdomāju, ka gribu pamēģināt arī šo mūzikas žanru, man diezgan ātri iepatikās, un es to turpināju darīt.
VIŅA jeb ZELMA JĒGERE ar Zelta mikrofonu. Foto no personiskā arhīva