
Kad «Liesma» ieradās Rūjienas pasta nodaļā, lai satiktu konkursā Mans pastnieks 2017 ievērību guvušo Līgu Rakecku, viņa atsevišķā stendā kārtoja daudzkrāsainās puķu un dārzāju sēklu paciņas, sakot: «Lūk, tā ir šā brīža pasta apmeklētāju aktualitāte! Saņem pensiju, nomaksā maksājumus un tūlīt pēc mājās sastādīta saraksta iegādājas sēklas.»
Līga, vaicāta par savām darba gaitām, saka: «Nu jau gandrīz divdesmit gadi pagājuši vienā un tajā pašā uzņēmumā — «Latvijas Pastā». Savas pirmās pasta operatora iemaņas un sapratni par klientu apkalpošanu apguvu, dodot citu pasta nodaļu kolēģiem atvaļinājumus. Tā, kad vien vajadzēja, esmu aizvietojusi pasta operatorus toreizējās pasta nodaļās Vilpulkā, Virķēnos, Ķoņos un Vērsī, bet Endzelē man uzticēja jau pasta nodaļas vadītājas pienākumus ar diviem pastniekiem pakļautībā. Kad atceros to laiku, varu tikai pabrīnīties par savu enerģiju un uzņēmību — katru rītu taču mēroju ceļu ar velosipēdu uz darbu vai nu Vilpulkā, vai citviet laukos. Vakaros atkal atpakaļ. Nekas nebija par grūtu. Vēlāk sekoja darbs Valmieras pasta norēķinu daļā un kādu laika posmu pat Rīgā — pasta maksājumu pakalpojumu dienestā. Tad — atgriešanās Rūjienas pastā.
LĪGA RAKECKA: «Paldies «Latvijas Pastam» par gadskārtējo pasta darbinieku konkursu. Sniedzot pasta pakalpojumus, ir svarīgi zināt klientu domas, novērtējumu. Esmu jau saņēmusi ielūgumu — 9. martā satiksmes ministrs konkursa uzvarētājus gaida pieņemšanā. Pie reizes tā būs arī vērtīga tikšanās ar kolēģiem no visas Latvijas.» Ārijas Romanovskas foto