
Piedaloties slimnīcas būvniecības vadības komandai un Būvniecības valsts kontroles biroja pārstāvjiem, Vidzemes rehabilitācijas centrs ir pieņemts ekspluatācijā, tā noslēdzot aptuveni trīspadsmit mēnešu garo un atbildīgo attīstības projektu. Projekts paredzēja rehabilitācijas centra būtisku paplašināšanu, lai nodrošinātu kvalitatīvus pakalpojumus gan stacionāra, gan ambulatorajiem pacientiem.
Publicitātes foto