
Abas izstādes ir Mazsalacas muzeja veidotas, par tām pastāstīja muzeja direktore VIJA ROZENBERGA.
Ideja veidot vides izstādes radās tāpēc, ka daudzi pilsētas viesi, tūristi un interesenti neienāk muzejā. Reizēm gadās, ka viņi šeit ir vakarā, apstaigā pilsētu, bet muzejs vairs nestrādā. Taču vides izstādes ir lieliska iespēja iepazīstināt ar vēsturi gan pilsētas viesus, gan arī pašus mazsalaciešus.
VIJA ROZENBERGA. Ārijas Romanovskas foto