
Ar Santu vairākkārt esam tikušās klātienes sarunās. Viņa stāstīja par to, kā būvē muižas un pilis miniatūrā, kā pierunā bērnus un jauniešus spēlēt krosmintonu, jo pati ir aizspēlējusies līdz Eiropas un pasaules līmenim. Santa savulaik ar lielu interesi studējusi tūrismu, tāpēc arī pati izstrādā pastaigu un velo maršrutus un aicina cilvēkus ceļā. Sportojot un aktīvi atpūšoties, pati Santa pabijusi kalnu ielejās, pie kalnu ezeriem Eiropā un reiz pieņēmusi izaicinājumu doties arī uz Japānu.
Šoreiz ar Santu pat nevajadzēja sarunāties. Šis īsais ieskats viņas vasarā tapis, viņu mazliet tā balti apskaužot par prasmi būt brīvai un baudīt to, kas katru dienu ir acu priekšā.
BRĪDIS atpūtai pie kaimiņiem Igaunijā ceļā uz Otepi. Santa vada pārgājienus un velotūristu grupas, bet labprāt ceļā dodas arī vienatnē. Foto no personiskā arhīva