
Pēc divu gadu pārtraukuma Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests savos svētkos plaši vēra ugunsdzēsības depo durvis visā Latvijā, tai skaitā Valmierā, lai parādītu un pastāstītu par ugunsdzēsēja glābēja profesiju, kā arī ar ciemiņiem pārrunātu dažādus ugunsdrošības jautājumus. Ņemot vērā to, ka divus gadus Atvērto durvju diena VUGD pandēmijas dēļ nenotika, šogad vērojama pastiprināta bērnudārzu un skolu klašu kolektīvu interese.
VUGD Vidzemes reģiona brigādes Valmieras daļā 17. maijā ciemojās vairāk nekā 400 interesantu, kas visas dienas garumā uzdeva jautājumus gan par profesiju, gan drošības jautājumiem. Protams, neizpalika arī prieks iekāpt ugunsdzēsēju auto un foto pie tā.
PII SPRĪDĪTIS GRUPIŅA ciemojas VUGD Atvērto durvju dienas pasākumā. Ārijas Romanovskas foto