
Pirms oficiālajām runām Liesmai īsā sarunā par aktualitātēm Valmieras pilsētas pasažieru maršrutos pastāstīja VTU Valmiera valdes priekšsēdētājs Aigars Vītols:
– Šodien atrādām divus elektroautobusus, kas iegādāti ar 85% Eiropas finansējuma atbalstu. Pārējais ir mūsu pašu VTU Valmiera finansējums. Noslēdzies pusotru gadu periods, kura laikā mēs šos autobusus iepirkām, pasūtījām un tos saražoja. Tagad abi elektroautobusi ir klāt, rīt, 17. augustā, mēs tos laižam līnijā, autobusi būs pilsētas satiksmē. Katram ir divi pamata vadītāji, kas savstarpēji mainīsies, tātad ar šiem autobusiem brauks tikai divas ekipāžas.
VARĒS ATŠĶIRT TIKAI PĒC NUMURIEM. Iespējams, elektrobusus Valmieras maršrutos no tādas pašas krāsas un veidola hibrīdbusiem varēs atšķirt tikai pēc zilās krāsas burtiem un cipariem uz valsts numuru zīmēm.