
Liesma saietā pabija tūlīt pēc pusdienu pauzes, kad ciemiņi pēc priekšpusdienā noklausītās Valmieras pašvaldības prezentācijas posās uz dienas otro cēlienu.
Valmieras mērs Jānis Baiks: «Valmierā šodien ieradušies ekonomikas lietas pārstāvošie Latvijas vēstniecību darbinieki, šis viņiem ir ikgadējais izbrauciens ārpus Rīgas. Pērn diplomāti pabija Liepājā, šoreiz viesojas Valmierā. Mums vispirms ir ļoti labi sevi jāparāda – kas notiek reģionā un kādās sadarbības formās mēs esam ieinteresēti. Tāpēc šodien ir lielas iespējas uzņēmējiem, jo vispirms būs tikšanās, kur apstāstīs, ko vispār vēstniecības var darīt eksporta atbalsta jomā, bet pēc tam būs kontaktu birža, kur katram būs iespēja aprunāties ar konkrētās valsts pārstāvi. Domāju, ka šāda iespēja jāizmanto.»
KONTAKTU BIRŽA DARBA ATMOSFĒRĀ. Pie visiem galdiņiem teātra foajē notika aktīvas diskusijas starp diplomātiem un uzņēmējiem.