
Kad tas, aplausiem skanot, bija izdarīts, SIA «Nigella» vadītāja un farmaceite Agnese Ritene klātesošajiem pateicās par kopdarbu šā valmieriešiem svarīgā projekta īstenošanā: «Paldies, Dievam, ka mēs, katrs esot savā vietā un ar atbildību profesionāli augstā līmenī to varējām paveikt miera apstākļos. Jau ilgāku laiku aptiekai «Lauma» bija nepieciešamas jaunas telpas, lai varētu ne tikai klientiem nodrošināt mūsdienīgākus iepirkšanās apstākļus un plašāku preču klāstu, bet arī aptiekas darbiniekiem izveidot pārdomātu un ergonomisku darba vidi.
IZDOŠANOS VĒLOT. Aptiekas «Lauma» jauno telpu atklāšanā SIA «Nigella» uzņēmuma vadītāja farmaceite Agnese Ritene (no labās) saņēma ne tikai daudz vēlējumu, bet arī skaistus rudenīgo ziedu pušķus, uz ko viņa atbildēja, ka aptiekas personāls darīs visu, lai ar Dievpalīgu farmaceitiskā palīdzība klientiem nāktu pēc labākās sirdsapziņas. Ārijas Romanovskas foto