
«Liesma» bija klāt balvas uzstādīšanas brīdī. Pirms tika novietota «Oskara» balva, Valmieras muzeja direktore IVETA BLŪMA teica uzrunu:
«Šīs balvas simbolizē ne tikai Latvijas, bet pat visas pasaules vērtību stāstu. Tas ir stāsts par to, kā mums ir jāmācās sadzīvot, kā mums ir jāsalauž sevi, kā mums visiem ir jātiecas uz ko jauku un gaišu. Un šis ir stāsts, ap kuru var savīt vēl simtiem citu stāstu, jo apbalvojums «Oskars» mums visiem lielā mērā saistās ar ko nesasniedzamu, ar kaut ko ļoti kārotu, man pat šķiet, ka tā ir pasaulē prestižākā balva.
BALVAS JAU GAIDA APMEKLĒTĀJUS. Ārijas Romanovskas foto