
Kas ir Vidzemes Augstskolas (ViA) Inovāciju laboratorija I-LAB un kādēļ jūsu komanda nolēma pieteikties izstrādāt risinājumu uzņēmumam?
ViA I-LAB jeb Inovāciju laboratorija ir studentu, uzņēmēju un organizāciju sadarbības platforma izaicinājumu risināšanai, lietojot radošu un inovatīvu pieeju. Par šādu laboratoriju un iespējām, ko tā piedāvā, pirmo reizi dzirdējām studiju kursā «Uzņēmējdarbība radošajās industrijās», ko vadīja A. Andersons un A. Šmitiņa. Tajā brīdī mēs jau bijām sadalījušies grupās un pasniedzēji piedāvāja iespēju visai grupai piedalīties I-LAB, tādējādi studiju kursā saņemot atvieglojumus, kas tajā brīdī šķita lieliska iespēja. Pēc laika I-LAB kļuva ne tikai par veidu, kā atvieglot savu studiju dzīvi, bet arī par iespēju, kur izpausties un pierādīt sevi.
Kā izveidojās tava komanda?
Komanda izveidojās studiju kursā, un sadalījumu veica pasniedzējs, līdz ar to komandā izveidojās labs balanss starp komunikāciju un informācijas tehnoloģiju studentiem. Nosacījums visai komandai bija piedalīties I-LAB, tad arī turējāmies cits pie cita un laika gaitā iepazināmies. Komandā bija divas meitenes no Komunikāciju un sabiedrisko attiecību 3. kursa – Vika Grāvīte un Nora Urbāne, divas no 2. kursa tās pašas programmas – Anna Grosbaha un Elīna Andersone un trīs 3. kursa Informācijas tehnoloģiju studenti – Jānis Jirgensons, Ivars Brusovs un Jānis Pāže.
UZVARA KABATĀ. Daļa no komandas, kura izstrādāja labāko risinājumu uzņēmumam.