
«Jāatzīmē, ka liela daļa negadījumu notiek lielveikalu autostāvvietās, kur pirmssvētku dienās satiksme ir īpaši intensīva. Aicinām sabiedrību rūpīgi pārdomāt nepieciešamību doties uz iepirk+šanās centriem, kā arī būt piesardzīgiem gadījumā, ja tomēr radusies vajadzība tos apmeklēt. Daudzos tirdzniecības un sabiedriskos objektos visā Latvijā satiksmes organizācija vēl aizvien ir nesakārtota. Atsevišķās stāvvietās nav izvietotas kustību regulējošas zīmes, nav skaidrs, kur sākas autostāvvieta un kura no brauktuvēm ir uzskatāma kā autostāvvietas galvenais, bet kura – kā pievedceļš.»
Foto no LETA