
Jau sen esmu sapratusi, ka latviešu valodas skolotājas darbu Baškīrijā man palīdz veikt debesis. Tajās raugos diezgan bieži, sevišķi, kad tajās mirdz zvaigznes vai mēness, jo es zinu, ka tieši šīs pašas zvaigznes un mēness apmirdz arī Latviju, mājas, par kurām domāju katru dienu. Šogad pirmajā klasē ir septiņi skolēni, kuri vēlas apgūt latviešu valodu. Tātad latviešu valodas stundām Arhlatviešu vidusskolā būs būt! Ieva Ozoliņa, Semjons Cīrulis, Ksenija Isajeva, Varvara Trocenko, Aleksejs Vasiļjevs, Angelīna Gaļina un Kamila Azimžonova, viņu vecāki atbalsta latviešu valodas apguvi un saglabāšanu skolā. Pie tam, saglabājot valodu, tiek saglabāta arī kultūra ne tikai ciematā, bet visā republikā.
TĀ TAS NOTIEK. Latviešu valodas stundā.