
Protams, katru reizi ir savs piedāvājums. «Liesma» devās skatīt, ko tad mazsalacieši var nopirkt, ejot uz tirgu. Šoreiz gan tirgotāji atzina, ka tirgus ir tāds švakāks, cilvēki tagad, kad valstī lielāka saslimstība ar Covid-19, nemaz tā nenāk.
Zemnieku saimniecības «Sidrabkaļi» pamatnozare ir biškopība, un Irēna Saukuma ar saražoto dodas uz tirdziņiem. Viņa stāsta: «Septiņus kilometrus ārā no pilsētas man ir drava. Šogad medus ir mazāk un arī vēlāk nekā citus gadus, bet rudenī sarāva. Pamatā man ir medus no liepziediem, kuram ir arī neliels piejaukums – griķi tie nav, bet tāds kā asumiņš klāt.
KAMĒR TIRGOJAS, tikmēr mašīnai bagāžas nodalījums vaļā – tur stāv glīti saliktas medus burciņas. Ārijas Romanovskas foto