
8. martā savukārt svinējām Sieviešu dienu kopā ar grupu «Zēgenvaldes trio» no Cēsīm. Tad sekoja neziņa, satraukums, jo sākās Covid-19. Daudz pasākumu bija saplānots – 10. aprīlī E. Zagorskas koncerts, Lieldienās Milleru – Balandīnu ģimenes koncerts, bet viss diemžēl bija jāatceļ…
Vasara pagāja, darot ikdienas darbus, kopjot apkārtni un veicot remontdarbus. 27. septembrī nosvinējām Senioru dienu, 24. oktobrī vēl paspējām sarīkot Dzejas dienu pasākumu kopā ar dzejnieci Sandru Grīnbergu un mūziķi Kasparu Krastiņu.
ZĀLE PILNA. Kad vien kultūras namā ir kāds pasākums, tad iedzīvotāju atsaucība ir liela. Tā mēs ar skaistu koncertu svinējām 8. martu! Publicitātes foto