
Diānai īpaši iepaticies kādas naukšēnietes sirsnīgais stāsts, kuru piedāvājam arī Liesmas lasītājiem, par iepazīšanos ar savu nākamo vīru studentu vienībā Optimists 1984. gada vasarā: «Tā bija nejaušība, ka vispār satikāmies. Biju jūnijā atbraukusi uz 1. medicīnas skolu, kur biju pabeigusi 1. kursu vecmāšu nodaļā, lai apzinīgi piedalītos sestdienas talkā, kas bija veltīta kaut kādam starptautiskam jauniešu festivālam. Kopmītnēs pie gultas ieraudzīju zīmīti, ka mani vēlas satikt skolas direktore. Izrādījās, ka man ir iespēja piedalīties studentu celtnieku vienībā kā mediķei, kaut sākumā tika teikts, ka pirmā kursa beidzējus neņems. Biju jau izlēmusi ņemt dokumentus no skolas ārā, lai stātos Medicīnas institūtā, bet studentu celtnieku vienības romantika likās vilinošāka par gatavošanos iestājeksāmeniem.
IZSTĀDĒ RŪGTS! katrai lietai ir savs stāsts. Ārijas Romanovskas foto