
Mirkli pirms 8. marta «Liesma» pavēra SIA «AM Ziedi» durvis, lai palūkotu, kāds košums svētkos tur sagaida. Lūk, ko pastāstīja un laikraksta lasītājiem novēlēja Aivis Megris:
«Tikai otro mēnesi esam jaunās telpās, faktiski jau turpat Rīgas ielā 26, taču nu vairāk redzam pasauli, veikala izvietojums ir cits, esošā kopējā kvadratūra, lai arī nav lielāka, tomēr veicina dažādo preču daudz skaistāku pasniegšanu nekā iepriekš. Man, gādājot par pircējiem, arvien svarīgs ir dizains. Nav jau liela māka visu sapirkt un tā arī veikalā atstāt pakās vai bezpersoniski nobružāt lielveikalos. Manuprāt, tam visam ir jānāk līdzi arī mūsu pievienotajai vērtībai. Ja tā tas ir, tad arī pircējs ir uzmanīgāks un redzīgāks, bieži vien pamanīs, novērtēs arī to, kam varbūt vispār nepievērstu uzmanību standarta iepakojumā.
AIVIS MEGRIS: «Par 8. martu – jā, klišejiski, tomēr skaisti! Lutināsim! Pateiksimies, bet neaizmirsīsim to arī ikdienā. Nav svarīgi – tulpe, roze vai labs, uzmundrinošs vārds, bet darām to ne tikai svētkos. Protam to, gribam to vai ne, tas ir katra paša ziņā. Vienu gan der atcerēties: sieviete ir tā, kuras dēļ varam dzīvot.» Ārijas Romanovskas foto