
Pasākums sākās ar slimnīcas vadītājas M. Ancveriņas svinīgu uzrunu, viņa uzsvēra medicīnas darbinieku nozīmīgo lomu mūsu sabiedrībā. Pasākuma sākumā notika ikgadējā apbalvošanas ceremonija «Slimnīcas lepums 2023», kurā tika pasniegti apbalvojumi uzņemšanas māsas palīgam Aigaram Joniņam nominācijā «Zelta rokas un sirds», kā arī 5. nodaļas māsai Ligitai Zaķei nominācijā «Sirdsmāsiņa».
PASĀKUMA NOSLĒGUMĀ dr. Oskars Krumholcs kopā ar saimniecības struktūrvienības darbiniekiem par godu savam 15 gadus ilgajam darba stāžam slimnīcā stādīja rododendru, kas priecēs un augs ārstu rododendru parkā slimnīcas teritorijā. Publicitātes foto