
Visos sacensību veidos mums bija pieredzējuši tiesneši, kuriem čakli palīdzēja jaunā paaudze, savukārt rezultāti sekretariātā, ko vadīja Anita Grīnšteine, ātri tika apstrādāti ar datoru. Prieks, ka pamazām tiesnešu saimi papildina arī jauni kadri, tā ir laba iestrāde, domājot par nākamajiem sporta pasākumiem Burtnieku novadā — gan vietējiem, gan plašāka mēroga. Diemžēl jau atkal ziemas sporta spēlēs nācās iztikt bez slēpošanas, tomēr bija arī sacensības, kas notika svaigā gaisā, piemēram, jautrības stafete. Mani priecēja, ka florbola sacensībās komandu sastāvos bija daudz skolēnu, tas nozīmē, ka viņi ar šo spēli nodarbojas arī ikdienā, piemēram, Rencēnu skolā tagad darbojas florbola pulciņš, kuru apmeklē vismaz 20 interesenti, tāda pati aktivitāte arī volejbolā. Arī šahā un dambretē pie galdiņiem bija liels jauniešu īpatsvars. Bija arī papildus četru individuālo sacensību komplekss Vanagacs, tur varēja piedalīties ikviens tobrīd no komandu cīņām brīvais dalībnieks, arī te labākie tika apbalvoti. Pēc apbalvošanas ceremonijas interesantu koncertu — apvienotā Valkas/Valgas skolu cirka pulciņa priekšnesumus — bija sarūpējusi Matīšu pagasta kultūras darba vadītāja Ligita Jenča. Interesanti, ka Matīšos pirmo reizi Burtnieku novada pastāvēšanas vēsturē komandu vērtējumā sporta spēlēs uzvarēja Valmieras pagasts.»
SENĀ SPĒLE VIEGLĀKA NEKĻŪST. Prātu kauja pie šaha galdiņa. Elīnas Krūkles foto