
«Agrāk kopā ar sadarbības partneri rīkojām vasaras mačus, tādus kā Cēsis Eco Trail ultramaratons, un tad pēc sezonas beigām braucu un skatos – cilvēki skrien, trenējas. Padomāju – tad kāpēc viņiem nesarīkot sacensības ziemā?» tā Noskrien ziemu idejas rašanos atceras pasākumu galvenais organizators ROBERTS TREIJS. «Aptaujājot kolēģus, man teica – ziemā neviens neskrien. Pirmajā sezonā trijos posmos katrā startēja ap simt dalībnieku mīnus 20 grādos. Pirms kovida uzaugām līdz pat 900, bet tagad esam atgriezušies līdz 550 – 600 dalībniekiem. Šobrīd esam izauguši līdz pieciem posmiem, no kuriem viens notiek tumsā ar pieres lukturīšiem.
SKRĒJIENA FLAGMANIS JĀNIS, zinot, ka distancē būs karsti, izģērbies jau laikus. Foto no albuma